GİMERENTREPRENEURSHIP RESEARCH CENTER


Girişimcilik Sertifika Programı Mezunları (150 saat)

ODTÜ GİMER Girişimcilik Sertifika Programı Dönem-1 (Spring 2014) mezunları
25/02/2014-10/06/2014
Katılımcı
Ad-Soyadı
Alper KARADOĞANER
Aykut COŞKUN
Can ÖZGÜVEN
Dilek Funda KURTULUŞ
Eray TÜZÜN
Halil KAYADUMAN
Kimya KATUÇ
Menaf GÜL
Murat SAYIN
Serkan ERDEM
Taner AKTAŞ
Tevfik Ufuk DEMİRBAŞ
Yavuz PAKSOY
ODTÜ GİMER Girişimcilik Sertifika Programı Dönem-2 (Fall 2014) mezunları
08/10/2014-03/03/2015
Katılımcı
Ad-Soyadı
Akın AYDEMİR
Ali Uzay PEKER
Ayşe Gül KARA AYDEMİR 
Bilgehan ÇAKMAK
Burak ARAZ
CANER YENİYURT
M. Cüneyt ÜVEY
Deniz Orhun BOZTEMUR
Elif BEŞEL DÜZGÜN
Emre SOBACI
Ezgi AVCI-SÜRÜCÜ
Harun ÖZKANAKTI
Hatice YAVUZ
Hüseyin ALEÇAKIR
Mahmut Berat İMDAT
Mehmet SARIOĞLU
Murat ERCAN
Mücahit GÜRBÜZ
Nail KARABAY 
Nursel YILMAZ 
Oğuz TANZER
Özgün Ezgi KOÇ
Özlem ÖNCÜ
Sema ATEŞ
Serdar KAHYA
Şevki KOCADAĞ
Tümay Çelikkol KOÇAK
Ulaş CAN
Utku GİRİT
Yusuf ARSLAN
ODTÜ GİMER Girişimcilik Sertifika Programı Dönem-3 (Spring 2015) mezunları
17/02/2015-03/06/2015
Katılımcı
Ad-Soyadı
Ahmet KUZUBAŞLI
Ayşegül KILINÇ
Bahar TERCAN
Berkay KARABAY
Burak Alp BİLKAY
Cansu PERDELİ
Didem DEDE
Dilek BAŞARAN BİL
Ece İBANOĞLU 
Emre Yiğit ALPARSLAN
Fatma ÇALILI
Feyza YILMAZ
Mert HASANOĞLU
Onur BARUT
Onur YILMAZ
Serdar ÇİFTÇİ
Tuğba Ceren GÖKOĞLAN
ODTÜ GİMER Girişimcilik Sertifika Programı Dönem-4 (Fall 2015) mezunları
20/10/2015-22/03/2016
Katılımcı
Ad-Soyadı
Ahmet Melih GEDİKLİ
Beril OTURMAZER
Berk SOYLU
Bilge ÇİLİNGİR
Burcu ÇAM
Canay KARA
Ezgi KURTULMUŞ
Hazal ERTÜRKAN
Mehmet GENÇOL
Murat COŞKUN
Oğuz ARTIRAN
Özgül PERSİL ÇETİNKOL
Renda DENIZ
Selin YAKAR
Serhat SAY
Serkan KOCABAŞ
Sevil AVŞAROĞLU
Tacettin KAYNAK
Umut Barış YILDIRIM
Utku GÜRCÜOĞLU
Yaşar Berk ARI
ODTÜ GİMER Girişimcilik Sertifika Programı Dönem-5 (Spring 2016) mezunları
01/03/2016-28/05/2016
Katılımcı
Ad-Soyadı
Cansu KABAY
Elif MARAKOĞLU
Esra ECE
Ezgi OĞUZ
Gizem KARATAŞ
Gizem ÖZÇELİK
H. Nur ERGÜN
Musa Kurtuluş ABAK
Ömer Ragıp TÜRKMENOĞLU
Yağmur ÖRMECİ SÜNGER
Yasin ERGUNT
ODTÜ GİMER Girişimcilik Sertifika Programı Dönem-6 (Fall 2016) mezunları
13/10/2016-13/03/2017
Katılımcı
Ad-Soyadı
A. Merve ERCAN
Abdullah DURSUN
Banu AKTALAY
Ece TAŞKINÇAY
Gizem TOPRAK
Gökberk SIĞINIR
Kamuran ÜZER
Kübra DAL
Muzaffer DOĞAN
Oğuz AVNAMAK
Oğuzhan DEMİRDÖĞEN
Sarper YAŞAR